PRODEJ BYTOVÉHO DOMU POBLÍŽ CENTRA TRHOVÝCH SVINŮ
Na prodej 4,300,000Kč - Bytový dům
182-N02533 996 m² 4 Ložnice 2 Koupelny 2 Garáže 1935 Rok dokončení stavby 585 m²

Přejete si podnikat v probozování dlouhodobých pronájmů a ještě jste nenašli vhodný prostor? Nepřehlédněte.

Poblíž centra Trhových Svinů se nachází bývalý výrobní objekt dříve sloužící jako objekt pro bydlení, který nabízí dostatek prostoru pro zbudování hned několika bytových jednotek a to i díky své celkové užitné ploše 996m2.

Sklep: Hlavní budova je částečně podsklepena. Zde se nachází teplovodní přípojka, přípojka vody a napojení na městskéou kanalizaci

Přízemí: Přízemí hlavní budovy tvoří tři místnosti bývalých komerčních a výrobních prostor, kancelář dříve sloužící jako bytová jednotka, kotelnu a v přístavbě pak bývalé skladovací prostory a prostornou garáž. Přízemí je propojeno širokým průjezdem, který je ve střední části překlenut luxferovým stropem.

1. patro: V prvním patře naleznete bytovou jednotku v původním stavu, jídelnu s kuchyňskou linkou a navazujícím sociálním zařízením, dříve sloužící též jako bytová jednotka a rozsáhlým výrobní prostor rozdělený na tři části protihlukovými stěnami. Tento má potenciál pro zbudování dalších bytových jednotek.

Podkroví: Nad středem nemovitosti naleznete prostor bývalé šatny, který má potenciál pro zbudování garsoniéry. Na prostor navazuje místnost strojovny výtahu. V jižní části podkroví naleznete bývalý služební byt firmy Doppler. Z chodby vedoucí k tomuto bytu je přístný rozsáhlý půdní prostor. Využití je pouze na novém vlastníkovi.

Sítě: Nemovitost je napojena na obecní vodovodní a kanalizační řád. Elektřina je do domu zavedena. V domě řešeny rozvody pro slaboproud tak silnoproud z důvodu dřívěšjí mechanizace. Kolem domu vede plynová přípojka. O teplo se stará obecní teplovod, který rozvádí zteplo po přízemí hlavní budovy, ovšem lze napojit zbytek budovy. Alternativní vytápení řešeno původním kotlem na tuhá paliva, který je v současnosti odpojen.

Materiály: Zdivo cihlové, podlahy převážně betonové nebo pokryté dlažbou. Okna původní dřevěná v dobrém stavu. Krovy nad hlavní budovou ve velmi dobrém stavu. Krytina: Nad hlavní budovou pálené tašky, střední část pokryta vlnitým plechem a v zadní části řešeno eternitovými deskami.

Lokalita: Město Trhové Sviny (německy Schweinitz in Böhmen) jsou město v okrese České Budějovice v Jihočeském kraji, 19 km jihovýchodně od Českých Budějovic na soutoku Farského a Svinenského potoka. Jejich katastrální území má rozlohu 5280 ha. Žije zde přibližně 5 200 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Do roku 2014 byly 3. největším městem v okrese České Budějovice dle počtu obyvatel. Každého jistě potěší, že se ve měště nachází kompletní síť služeb.

Energetická třída budovy stanovena jako G – mimořádně nehospodárná a to s ohledem k výjimce ze zákona, neboť se jedná o objekt nyní vedený jako výrobní a roční spotřeba energie nepřesahuje 700 GJ za rok.

S financováním rád poradím.

Zaujala Vás nabídka? Dejte mi vědět. Rád Vás nemovitostí provedu.

Více informací

  • STAV NEMOVITOSTI::: Dobrý
  • DRUH OBJEKTU::: Cihlový
  • TYP NEMOVITOSTI::: Patrový
  • POČET NADZEMNÍCH PODLAŽÍ::: 3
  • VYTÁPĚNÍ::: Městský teplovod, kotel na tuhá paliva
  • ELEKTŘINA::: 230V a 400V
  • VODA::: Dálkový rozvod vody
  • ODPADY::: Obecní kanalizace